De Cpod is voorzien van een in hoogte verstelbare Cpod® Cooling Skin Technology rug. Deze Cpod uitgevoerd in leer heeft GEEN zachte BIO Seat Technology zitting maar een NPR zitting. In combinatie met een Donati Synchroonmechaniek en in hoogte-, breedte- en diepte verstelbare 3D armleggers is de Cpod uiterst comfortabel, ook voor lange zitperioden.
De Cooling Skin Technology rug is in hoogte verstelbaar en op vijf verschillende posities individueel verstelbaar.
Deze bureaustoel is verder voorzien van een aluminium gepolijst onderstel met een mat zwarte onderzijde, een twee fasen gaslift en multifunctionele wielen. De Cpod heeft standaard 15 jaar garantie.
De Cpod bevat onze gepatenteerde Sense Fit- en Bio™-technologieën voor rugleuning en zitting. Het eindresultaat is een gemoduleerde, uiterst comfortabele bureaustoel die garant staat voor een lange levensduur.

Circulair
Om de cyclus van de materialen te waarborgen en te sluiten ontvangt de gebruiker aan het einde van de levenscyclus een statiegeldbedrag van 50 euro per complete Sit And Move stoel. Wij kunnen de producten dan demonteren en het maximale aantal componenten weer inzetten voor een nieuwe gebruiksduur.
Deze ervaring zelf beleven of één van uw klanten? Neem dan contact op met Collin Herber (06 1539 8715) of de binnendienst van 706 Seating Group (0229 287 750).